O stronie

Zasadniczym elementem naszego blogu są opisy przebytych tras w polskich górach, lasach, mniejszych i większych miejscowościach itp. Staramy się przekazywać własne wrażenia, zwracać uwagę na to, co szczególnie zainteresowało nas na trasie, raczej nie powtarzamy łatwych do znalezienia informacji, ale zarazem lubimy sięgnąć do wartościowych źródeł, jeśli tylko mamy taką okazję. Mamy nadzieję, że nasze wpisy i zdjęcia staną się inspiracją do własnych podróży i pogłębiania wiedzy krajoznawczej.

Publikujemy zarówno obszerne opisy i fotografie całych przebytych tras, jak i pojedyncze zdjęcia i notki, które według nas mogą zainteresować Gości naszej strony :) Co istotne, jest to przedsięwzięcie całkowicie niekomercyjne, nie chcemy tu promować siebie, dlatego też z zasady nie zamieszczamy materiałów, na których sami bylibyśmy głównymi bohaterami. Nie znajdziecie tu też reklam, kryptoreklam, wpisów sponsorowanych, testów sprzętu od zaprzyjaźnionych dystrybutorów itp. Dzięki temu rozwiązaniu możemy w pełni skupić się na zachwytach nad pięknem naszej Ojczyzny i traktować te artykuły wyłącznie jako pamiątkę (przede wszystkim dla naszego syna) i powrót do miłych wspomnień :)


Po stronie najłatwiej nawigować, korzystając z odnośników w prawym bocznym menu - jest ono widoczne na każdej podstronie i zawiera wszystkie tematy poruszone i oznaczone w tekstach. Pogrupowaliśmy je w następujących kategoriach:


  • Miejscowości, które odwiedziliśmy i o których zamieściliśmy choć jedną istotną wzmiankę.
  • Góry, czyli pasma górskie, szczyty, przełęcze, schroniska. Od razu widać, który kierunek najbardziej nas interesuje :)
  • Lasy, parki, rzeki, przysiółki: wszelkiego typu elementy przyrody ożywionej i nieożywionej, a także drobne formy osadnictwa człowieka z dala od cywilizacji zurbanizowanej
  • Miejsca pamięci, obiekty sakralne, monumenty, cmentarze: przedmioty działalności człowieka ściśle związane z kulturowym i historycznym dziedzictwem poszczególnych miejsc

Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Będzie nam bardzo miło, Drogi Czytelniku, Droga Czytelniczko, jeśli zostawisz tu swój komentarz :)